Blog

lena-piekniewska-ambasadorka-save-the-music

Lena Piękniewska Ambasadorką Save the Music

Witamy serdecznie na naszym pokładzie Save the Music piosenkarkę jazzową, wykonującą też utwory z nurtu poezji śpiewanej - Lenę Piękniewską!Lena już w wieku 14 zadebiutowała w Piwnicy pod Baranami. W 2005 r. wygrała 41. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, rok później także konkurs „Pamiętamy o… czytaj dalej »
natalia-kukulska-ambasadorka-save-the-music

Natalia Kukulska Ambasadorką Save the Music

Wspaniała polska wokalistka, autorka tekstów i producentka muzyczna dołączyła do grona Ambasadorów kampanii społecznej Save the Music.Debiutowała w wieku 7 lat i zdobyła pierwszą w historii polskiej fonografii platynową płytę (Puls). Sprzedała łącznie ok. 2,5 miliona płyt. Na swoim koncie ma osiągnięcia podczas m.in. Międzynarodowego… czytaj dalej »
wojtek-blecharz-ambasadorem-save-the-music

Wojtek Blecharz Ambasadorem Save the Music

Jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki współczesnej młodego pokolenia dołączył do grona Ambasadorów Save the Music. Akademię Muzyczną im. F. Chopina w Warszawie w klasie kompozycji ukończył w 2005 r., a w 2015 r. otrzymał tytuł doktora z tejże dziedziny na Uniwersytecie Kalifornijskim w San… czytaj dalej »
prof-uam-waldemar-kuligowski-ambasadorem-save-the-music

prof. UAM Waldemar Kuligowski Ambasadorem Save the Music

Ambasadorem Save the Music zgodził się zostać Waldemar Kuligowski - profesor w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UAM. Przewodniczący Zespołu ds. Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki, członek Komitetu Nauk o Kulturze PAN, redaktor „Czasu Kultury”. Prowadzi badania festiwali muzycznych (Polska, Serbia, Węgry), analizuje nowe trendy w… czytaj dalej »
polskie-wydawnictwo-muzyczne-partnerem-save-the-music

Polskie Wydawnictwo Muzyczne Partnerem Save the Music

Polskie Wydawnictwo Muzyczne oficjalnym Partnerem kampanii Save the Music. W ramach współpracy, w siedzibie Partnera w Warszawie przy ulicy Fredry 8, dnia 27.01.2016 roku, odbędzie się konferencja prasowa Save the Music, której towarzyszyć będzie wystawa plakatów, poświęcona muzyce polskiej w czasach komunizmu w kontekście walki… czytaj dalej »
jan-lisiecki-ambasadorem-save-the-music

Jan Lisiecki Ambasadorem Save the Music

Jest narodowości polskiej, chociaż urodził się w Kanadzie, gdzie emigrowali jego rodzice. Zadebiutował z orkiestrą w wieku 9 lat, a szkołę średnią ukończył z trzyletnim wyprzedzeniem. Jest laureatem nagród: Révélations Radio-Canada Musique, Jeune Soliste des Radios Francophones,  Leonard Bernstein Award.  Grywał w najpopularniejszych salach koncertowych… czytaj dalej »
pokaz-mody-save-the-music

Pokaz mody Save the Music!

18 października w ramach Hoop Likes Festival 2015 odbył się premierowy pokaz mody promujący projekt "Save the Music!". Modele i modelki z Agencji Malva Models zaprezentowali na wybiegu 10 sylwetek: 8 damskich i 2 męskie. Pokazowi towarzyszyła muzyka napisana specjalnie na tę okazję przez przez… czytaj dalej »

1234następne ›