Blog

polskie-wydawnictwo-muzyczne-partnerem-save-the-music

Polskie Wydawnictwo Muzyczne Partnerem Save the Music

Polskie Wydawnictwo Muzyczne oficjalnym Partnerem kampanii Save the Music. W ramach współpracy, w siedzibie Partnera w Warszawie przy ulicy Fredry 8, dnia 27.01.2016 roku, odbędzie się konferencja prasowa Save the Music, której towarzyszyć będzie wystawa plakatów, poświęcona muzyce polskiej w czasach komunizmu w kontekście walki… czytaj dalej »
jan-lisiecki-ambasadorem-save-the-music

Jan Lisiecki Ambasadorem Save the Music

Jest narodowości polskiej, chociaż urodził się w Kanadzie, gdzie emigrowali jego rodzice. Zadebiutował z orkiestrą w wieku 9 lat, a szkołę średnią ukończył z trzyletnim wyprzedzeniem. Jest laureatem nagród: Révélations Radio-Canada Musique, Jeune Soliste des Radios Francophones,  Leonard Bernstein Award.  Grywał w najpopularniejszych salach koncertowych… czytaj dalej »
pokaz-mody-save-the-music

Pokaz mody Save the Music!

18 października w ramach Hoop Likes Festival 2015 odbył się premierowy pokaz mody promujący projekt "Save the Music!". Modele i modelki z Agencji Malva Models zaprezentowali na wybiegu 10 sylwetek: 8 damskich i 2 męskie. Pokazowi towarzyszyła muzyka napisana specjalnie na tę okazję przez przez… czytaj dalej »

1234następne ›