„Czy technologia zagraża muzyce?” - konferencja firmy Right Music, 5 grudnia 2018

Tematem konferencji będzie edukacja kompozytorów oraz producentów audiowizualnych (reklamowych i telewizyjnych) w zakresie nowych form wykorzystania muzyki w produkcjach emitowanych na antenach TV i w świecie online.

 

To wydarzenie skierowane do muzyków, realizatorów dźwięku, kompozytorów i producentów audiowizualnych, a także do wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, na czym polega licencjonowanie muzyki. Jak zarabiać na twórczości, w jaki sposób promować swoją muzykę w Polsce i za granicą, a także jak wykorzystać do tego świat online i najnowsze technologie - mówi Justyna Masalska, konsultant muzyczny Right Music oraz Project Manager wydarzenia.

 

Firma Right Music zajmuje się licencjonowaniem muzyki do produkcji, zarówno reklamowych jak i telewizyjnych. Jej działalność wychodzi naprzeciw nadchodzącym zmianom oraz trendom na światowym rynku muzycznym. Uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z doświadczenia firmy oraz wiedzy zaproszonych ekspertów w zakresie prawa autorskiego, trendów w muzyce oraz najnowszych technologii.

 

W konferencji udział wezmą wyjątkowi goście, którzy podzielą się z uczestnikami spotkania swoim doświadczeniem i odpowiedzą na pytania. Będą to m.in.: Aleksandra Sewerynik - prawnik, muzyk i specjalista od prawa autorskiego, Paweł Górniak - kompozytor, tegoroczny zdobywca nagrody Hollywood Music in Media Awards, Andrzej Dąbrowski - partner Independent Digital, Marek Hojda - Head of Export Music Poland oraz Marek Staszewski - Managing Director ZPAV.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona - obowiązuje rejestracja na stronie wydarzenia: http://www.rightmusic.pl/edukacja/#rejestracja

 

Konferencja „Muzyka w świecie biznesu” odbędzie się 5 grudnia 2018 roku w godzinach 10:00 - 15:00, w Centrum Kreatywności na ul. Targowej 56 w Warszawie. Jest dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie https://www.rightmusic.pl/edukacja/oraz na FB Right Music: www.facebook.com/rightmusic1

 

Seredecznie zapraszamy!

 

czy-technologia-zagraza-muzyce-konferencja-firmy-right-music-5-grudnia-2018

Opublikowano: 2018-11-29