KOLEKCJA UBRAŃ - I edycja

W zamyśle MEAKULTURY „Save The Music” stanowi nie tylko projekt promujący kulturę muzyczną ma on za zadanie przede wszystkim odcisnąć realny ślad w sposobie myślenia o niej. A dobrą muzykę można propagować różnymi sposobami. Jednym z nich jest głośne mówienie o tym, co w sztuce wartościowe i ważne, również za pomocą… stroju! Bo czy można wyrazić swoją postawę równie dobitnie, jak poprzez ubranie?

Dobra muzyka zajmuje niszowe miejsce we współczesnej kulturze, stąd konieczne jest edukowanie młodzieży i pokazywanie jej dobrych wzorców, także artystycznych. Założenie naszego stroju to nie tylko element estetyczny - może mieć też wymiar symboliczny (przypominać pozytywnych muzycznych rewolucjonistów, przytoczyć charakteryzujące ich cytaty, aby zachęcić ludzi do odkrywania na nowo historii najlepszej muzyki światowej).

Nad poziomem pierwszej kolekcji ubrań czuwa Kinga Król, projektantka z bogatym doświadczeniem, reprezentująca świat mody, ale której inne aspekty kultury nie są obce.

Kinga Król

Ubrania przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn, pojawią się w różnych rozmiarach. Są to  dla kobiet: sukienki, tuniki, bluzy, t-shirty

dla mężczyzn: bluzy i t-shirty

dla wszystkich - torby.

Stawiamy na jakość i polski przemysł, stąd będą produkowane z wysokiej jakości materiału i szyte w kraju.

Więcej w zakładce SKLEP

kolekcja-ubran-i-edycja

Opublikowano: 2016-01-04