Jedyny taki koncert – Save the Music i Akademia Menedżerów Muzycznych

Jedyny taki koncert – Save the Music i Akademia Menedżerów Muzycznych

Z radością informujemy o współpracy, którą zawiązaliśmy z Akademią Menedżerów Muzycznych! Owocem wspólnych działań, a także sercem kampanii Save the Music ma być coroczny koncert, którego w całości produkcją zajmą się absolwenci i uczestnicy Akademii Menedżerów Muzycznych. Cytując Przemka Kubajewskiego, koordynatora szkoły:

Bardzo się cieszę, że na tą współpracę. Nasi absolwenci i uczestnicy mają bardzo duże doświadczenie, które nabyli podczas festiwali, z którymi współpracujemy od lat, a także we własnych projektach. Mamy wiedzę, doświadczenie i pasję. To sprawia, że z gotowością przystępujemy do prac nad koncertem w ramach Save The Music. Nie bez znaczenia jest dla nas fakt , że działamy razem z organizacją pozarządową, a więc wspieramy inicjatywę służącą cennej idei, którą, mam nadzieje, rozpropagujemy w całej Polsce. 

Koncert odbędzie się w czerwcu 2018 roku w Warszawie. Niebawem zostanie odkryta dokładna data oraz miejsce wydarzenia. Line up będzie bogaty w różnorodnych artystów z różnych gatunków muzycznych, nie bez znaczenia jest też kulturotwórcza rola kampanii, a więc prezentacja plakatów i kolekcja ubrań nimi zainspirowanymi.

Wszystkie informacje będą publikowane na oficjalnej stronie akcji: http://savethemusic.eu Zapraszamy do wspólnych działań!

Save the Music with us!

jedyny-taki-koncert-save-the-music-i-akademia-menedzerow-muzycznych