Muzyka dla myślących

„Muzyka dla myślących. Przewodnik po stereotypach muzycznych” to publikacja, która dostarcza narzędzia do poszerzenia wiedzy w zakresie interpretacji kultury muzycznej z uwzględnieniem elementów krytycznego myślenia. E-book to także pretekst do dyskusji z mitami i stereotypami muzycznymi. Zależało nam, aby podejść do tematu w sposób nowatorski i wielokierunkowy, dlatego zaprosiliśmy do współpracy dużą grupę ekspertów. Istotne było dla nas także toaby merytoryczność prezentowanych treści współgrała z nowoczesną formą przekazu.

Muzykę dla myślących” kierujemy w pierwszym rzędzie do studentów różnych kierunków humanistycznych oraz do wykładowców tych kierunków. Ale to nie znaczy, że e-book nie zainteresuje znacznie szerszego grona Odbiorców: uczniów szkół średnich, muzycznych, blogerów, dziennikarzy, krytyków muzycznych, naukowców, a także melomanów i wszystkich, którzy chcą słuchać muzyki bardziej świadomie. Mamy nadzieję, że jesteście tutaj z nami.   

muzyka dla myślących

Dzięki naszemu interaktywnemu ebookowi rozwiniecie zdolność myślenia krytycznego, nabędziecie odwagi w konfrontowaniu się z innymi rozmówcami, a nawet zaczniecie być wyczuleni na stereotypowe twierdzenia czy tendencyjność w konkretnych tezach związanych z kulturą muzyczną. A to wszystko po to, by wytworzyć mechanizm świadomego, odpowiedzialnego, jasnego i etycznego zajmowania stanowiska.

Wspieraj nas:

Wesprzyj fundację:

Warto zajrzeć: