MUSIC EXPORT Conference 2017

Skąd czerpać środki na promocję muzyki? Dlaczego warto pokazywać się na festiwalach? Jaka powinna być rola rozgłośni radiowych w promocji lokalnych twórców, a jaka jest rola wytwórni? Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedzi podczas Music Export Conference 2017, która odbędzie się już 5 i 6 października w Warszawie. Ruszyła bezpłatna rejestracja!

 

Music Export Conference to szerokie spojrzenie na polską muzykę i jej możliwości. Zaplanowano między innymi prezentację rynków azjatyckich, w tym w szczególności Chin i Japonii jako kluczowych krajów w kontekście eksportu, a ponadto organizatorzy zapowiadają także przegląd najważniejszych zagranicznych festiwali showcasowych, prezentację instrumentów wsparcia sektora muzycznego i dyskusję poświęconą roli rozgłośni radiowych we wsparciu polskich artystów.

Oprócz paneli zaplanowane są warsztaty przygotowujące polskich twórców, menadżerów oraz przedstawicieli polskiej branży muzycznej do udziału w międzynarodowych targach muzyki świata – WOMEX 2017, które w tym roku odbędą się w Katowicach. Ponadto w ramach Warsaw Music Week PRO odbędą się również warsztaty skierowane do przedsiębiorców zainteresowanych brandingiem i skuteczną dystrybucją muzyki w Internecie.

 

Uwaga: Wstęp na Music Export Conference jest bezpłatny, jednak konieczna jest uprzednia rejestracja poprzez formularz dostępny pod adresem http://bit.ly/MEC_rejestracja

W przypadku zbyt dużej liczby chętnych pierwszeństwo udziału w konferencji przysługuje profesjonalistom branży muzycznej (artystom, menadżerom, dystrybutorom, wydawcom, promotorom, etc.) zainteresowanym eksportem polskiej muzyki.

 

Na konferencję Music Export Conference zapraszają Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury, Miasto Stołeczne Warszawa oraz festiwal Warsaw Music Week.

 

Więcej informacji o konferencji na stronach:

http://sektorykreatywne.mkidn.gov.pl/pages/strona-glowna/wydarzenia/music-export-conference.php

https://facebook.com/MusicExportConference

Dołącz do wydarzenia: https://facebook.com/events/130353734260858

 

Więcej informacji o festiwalu na stronach:

www.warsawmusicweek.pl  oraz https://facebook.com/warsawmusicweekfestival